Organik  köy ekmeklerinin üretim merkezine hoş geldiniz.

Sepet 0 items - ₺0.00 0

Hakkımızda

Firmamız

Yüksek lifli
organik ürünler sunuyoruz

Temel değerlerimiz, kişisel ve profesyonel olarak kendimizi nasıl yürüttüğümüz konusunda bize rehberlik eder. Bu sürekli değişen tarım dünyasında temel değerlerimiz sabittir. İşimizin, birbirimizle nasıl etkileşim kurduğumuzun ve misyonumuzu yerine getirmek için hangi stratejileri kullandığımızın temelini oluşturuyorlar.

Sandıklı Köy Ekmeği grubu olarak kapasitelerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. En yakın gelecekte daha fazla ürün ile hizmet veriyor olacağız.

Baker preparing a variety delicious fresh bread and pastry
Organik ve Lezzetli

Ürünlerimizin Keyfini Çıkarın

Müşteri Yorumları

Firmamız Hakkında Görüşler

Yorumlara bakınca acaba sipariş etsem mi etmesemmi diye terettütte sipariş verdim ama iyikide sipariş vermişim. Öncelikle mağaza olarak ilginiz için tşk ederim. Gerek kargoya verilme süreci gerekse kargo paketlemesi ve beğenmezsem para iadesi konusunda şu ana kadar aldığım sucuklar içinde en iyisi. Sucuğun tadına gelince gercekten muhteşem o kadar lezzetli o kadar güzel ki baharatı ve acısı öyle güzel orantılı ayarlanmışki maşallah zaten kokusundan herşey belli oluyor. sabah kahvaltıda tavada ve ızgarada mangalda çok harika oluyor. Marketlerdeki fabrikasyon sucuklardan farkli olduğu herhalinden belli. fiyat konusunda gayet uygun. Kaliteli sucuk arayanlar için on numara ben lezzetini beğendim. Hem magazayı güven konusunda hemde sucuğu tavsiye ederim, gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.

N11 üzerinden yorum

NYC

Mağaza yetkilisine ayrıca teşekkür ederim.başarılarının devamını dilerim.hayırlı işler bol kazançlar olsun

Özden Harım

ilk siparişimdi. çok hızlı gönderim sağlandı. ekmekler gayet güzel. bükmeler için ayrıca teşekkürler. onlar da çok güzeldi.

Ömür BINARBAŞI

İletişim Formu

Bize yazmaktan çekinmeyin

  Adres

  Sandıklı / Afyonkarahisar / Türkiye

   

  Telefon

  0541 393 33 69

  Minimum 4 Karakterli Parola